header-parallax-scroll.jpg

Статті

Вентиляційні системи

Вентиляційні системи допомагають нам комфортно перебувати в приміщенні. Саме рівень комфорту залежить від якості та правильності встановлення вентиляції. Вид вентиляційної системи напряму залежить від того, де саме її будуть встановлювати: чи це квартира, приватний будинок, офіс, виробниче приміщення, тощо.

Читати далі

Усі типи осушувачів повітря

Всі знають, що надмірна вологість шкідлива, як для здоров’я та самопочуття людини, так і для самого приміщення і об’єктів в ньому. Найбільша проблема з вологістю, зазвичай, спостерігається у міжсезоння. Боротися з високою вологістю можна багатьма способами: провітрювання, обігрівальні прилади.

Читати далі

Як обрати кондиціонер?

Якщо ви хочете підтримувати комфортну температуру в приміщенні, навіть, в спеку, тоді встановлення системи кондиціонування – ідеальне рішення. Але як вибрати, що саме підходить під ваші потреби? Спершу потрібно розуміти, на який об’єкт потрібен кондиціонер та який тип цього приміщення.

Читати далі

Найпоширеніші види опалення

В нашій місцевості хороша опалювальна система дуже важлива, адже активний опалювальний сезон триває близько 5 місяців. Тому в цій статті ми поділимося з вами найпопулярнішими видами опалення, які підійдуть як для квартири, приватного будинку, офісного приміщення так і для виробничих об’єктів.

Читати далі